صفحه اصلی > اخبار 


  چاپ        ارسال به دوست

بیست و پنجمین شماره ماهنامه فرهنگی و اجتماعی حاشیه ویژه طلاب جوان منتشر شد.
به همت مرکز پژوهش‌های جوان پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی منتشر شد؛

بیست و پنجمین شماره مجله حاشیه به گیشه روزنامه فروشی‌ها رسید

به گزارش اداره روابط عمومی پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی، بیست و پنجمین شماره ماهنامه حاشیه ویژه اسفندماه جاری، توسط مرکز پژوهش‌های جوان وابسته به پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی به زیور چاپ آراسته شد.

در شماره بیست و پنجم ماهنامه حاشیه که با گفتگوی ویژه و دیدار با آیت‌الله عبدالقایم شوشتری استاد برجسته اخلاق و معارف الهی با تیتر "عللامه طباطبایی مرا به سعه‌ی بینش عرفانی دلالت کردند"، پرونده ماه با موضوع حاج آقا، آکتور سینما (بازنمایی روحانیت در سینما و تلویزیون)، طلبگی در مدرسه داستایوفسکی، تیپ‌شناسی روحانیت در سینما و تلویزیون، این فقط یک لباس نیست، گفتگو با حجت الاسلام و المسلمین فرخ‌فال مدیر حوزه‌های علمیه استان قم، و آثاری از آیت‌الله عبدالله جوادی آملی، حسن ممدوحی کرمانشاهی، علی‌اکبر رشاد، احمد فرخ‌فال و ... منتشر شده است.

ماهنامه حاشیه به قیمت 3000 تومان اول هر ماه منتشر و در دسترس علاقمندان قرار می‌گیرد. این مجله بیست و پنجمین شماره و پنجمین سال چاپ خود را پشت سر می‌گذارد.

علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر، اشتراک نشریه و ارسال مطالب خود می‌توانند به وبگاه ماهنامه فرهنگی و اجتماعی حاشیهسر زده و یا با شماره تلفن 37603571-025تماس حاصل فرمایند.


١٤:١٣ - دوشنبه ٢٣ اسفند ١٣٩٥    /    شماره : ٥٣٢٨    /    تعداد نمایش : ٢٥٤خروج
عضویت در خبر نامه

تماس با ما

نشانی دفتر مركزی (تهران): خیابان شهید بهشتی - خیابان شهید احمد قصیر (بخارست) - كوچه پژوهشگاه (دوم) - پلاك 2

نشانی دفتر قم: بلوار 15 خرداد (شاه سید علی) - كوچه شهید میثمی (كوی 10)

info@iict.ac.ir

٨٨٥٠١٠٦٤

اطلاعات بیشتر